Home » Škola » Detský umelecký festival » Maľovaná ZUŠ-ka » Galéria Maľovaná ZUŠ-ka 2017

Galéria Maľovaná ZUŠ-ka 2017

odkaz na zlaté pásma 1. – 4. kategória

Hlavná cena

Cyril Zavarský, 9 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: Anna Horváthová

Hlavná cena MZ 2017

*

Cena predsedu poroty

Daniel Švento, 6 rokov, SZUŠ Jánoš

Pedagóg: Bc. Silvia Fábryová

 

 

Cena predsedu poroty MZ 2017

*

Zvláštna cena

Kolekcia grafiky ZUŠ Martin – 1. časť

Pedagóg: Mgr. Anna Babušiaková

Timotej Vaňko, 10 rokov, ZUŠ Martin

01 Timotej Vaňko

Kamila Vilma Sedláčková, 10 rokov, ZUŠ Martin

02 Kamila Vilma Sedláčková

Klára Sanigová, 8 rokov, ZUŠ Martin

03 Klára Sanigová

Barbora Bojnická, 10 rokov, ZUŠ Martin

04 Barbora Bojnická

Kristián Jambor, 12 rokov, ZUŠ Martin

05 Kristián Jambor

Kolekcia grafiky ZUŠ Martin – 2. časť

Pedagóg: Mgr. art. M. Kokoška

Barbora Tkáčová, 12 rokov, ZUŠ Martin

06 Barbora Tkáčová

Radoslav Kamenický, 12 rokov, ZUŠ Martin

07 Radoslav Kamenický

Anna Šáryová, 12 rokov, ZUŠ Martin

08 Anna Šáryová

Alžbeta Cáliková, 12 rokov, ZUŠ Martin

09 Alžbeta Cáliková

Richard Szalay, 12 rokov, ZUŠ Martin

10 Richard Szalay

*

Ceny EX AEQUE

Daniel Sládeček, 5 rokov, ZUŠ J. Cikkera, Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Lucia Demuthová

 Daniel Sládeček

Petra Poláková, 8 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: Anna Horváthová

 Petra Poláková

Dominik Medveď, 18 rokov, (svetlo)  ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Dominik Medveď (symbol,svetlo)

Dominik Medveď, 18 rokov, (architektonický návrh)

ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Dominik Medveď

Tereza Bogárová, 16 rokov, ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Pedagóg: Z. Baranovič Janíčková

Tereza Bogárová

Tomáš Martvoň, 6 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: neuvedený

Tomáš Martvoň EA

Monika Malíková, 16 rokov, ZUŠ Holíč

Pedagóg: Mgr. G. Vávrová

Monika Malíková

Tina Imreová, 11 rokov, SZUŠ Lučenec

Pedagóg: Mgr. Eva Dvorská

Tina Imreová

Boris Varga, 7 rokov, ZUŠ Jána Melkoviča, Stará Ľubovňa

Pedagóg: Mgr. A. Pavlovská

Boris Varga

Timotej Ondrejíčka. 7 rokov, ZUŠ Piešťany

Pedagóg: Jana Rojíková

Timotej Ondrejíčka

Sára Hanáková, 5 rokov, ZUŠ J. Cikkera, Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Sára Hanáková

Hana Petlušová, 6 rokov, ZUŠ J. Cikkera, Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Hana Petlušová EA

Martin Halaj, 8 rokov, ZUŠ J. Cikkera, Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Vanda Babjaková

Martin Halaj

Gregor Valentovč, 10 rokov, ZUŠ Stupava

Pedagóg: Mgr. Martina Kolembusová

Gregor Valentovič

Alan Lokšík, 9 rokov, ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Pedagóg: Mgr. Eugen Finkei

Alan Lokšík

Kolektív žiakov – kolekcia fotografií, ZUŠ J. Cikkera, Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková PhD.

Koscelníková 1

Koscelníková 2

Koscelníková 3

Koscelníková 4

Koscelníková 5

*

odkaz na zlaté pásma 1. – 4. kategória