Home » Škola » Detský umelecký festival » Maľovaná ZUŠ-ka » Výsledky Maľovaná ZUŠ-ka 2018

Výsledky Maľovaná ZUŠ-ka 2018

stiahnuť plagát v plnom rozlíšení: Plagát 1, Plagát 2

web MZ 1

 

web MZ 2

Hlavná cena

Alžbeta Matyšáková, 9 rokov, ZUŠ Piešťany

Pedagóg: Jana Rojíková

Cena predsedu poroty

Nela Kochová, 7 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: Táňa Kuzmová

Zvláštna cena

Paulína Rajecová, 10 rokov, ZUŠ Bernolákovo

Pedagóg: Mgr. Emília Steinhűbelová

 

Ceny EX AEQUE

Zuzana Miklášová, 9 rokov, SZUŠ Lozorno

Pedagóg: Liana Rosinová

Andrej Lukáč, 13 rokov, ZUŠ Svätý Jur

Pedagóg: Mgr. Gabriela Hercegová

Alžbeta Koščáková, 9 rokov, ZUŠ Lendak

Pedagóg: Milada Kotorová

Júlia Hudáková, 11 rokov, ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Pedagóg: neuvedený

Monika Olejová, 11 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: Patrícia Pálešová

Miriam Bartková, 16 rokov, ZUŠ E. Suchoňa, Bratislava

Pedagóg: Mgr. Barbora Nevřelová

Nikola Turková, 15 rokov, ZUŠ Š. Baláža, Nová Dubnica

Pedagóg: Mgr. Mária Ďurišová

Dominika Badurová, 15 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Tamara Ferencová, 7 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Filip Freundenfeld, 4 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Lucia Demuthová

Kristína Haarová, 10 rokov, ZUŠ Bernolákovo

Pedagóg: Štefánia Ábelová, akad. mal.

Vanesa Littvová, 12 rokov, ZUŠ Tvrdošín

Pedagóg: Mgr. Júlia Gašperová

Richard Oller, 13 rokov, ZUŠ Nitrianske Pravno

Pedagóg: Mgr. Z. Čeryová

 

1. kategória – zlaté pásmo

Martin Wáclaviak, 7 rokov, ZUŠ Nitrianske Pravno

Pedagóg: Mgr. Veronika Lachká

Sára Galadová, 7 rokov, ZUŠ Nitrianske Pravno

Pedagóg: Mgr. Veronika Lachká

Jakub Bielik, 6 rokov, ZUŠ Nitrianske Pravno

Pedagóg: Mgr. Veronika Lachká

Alex Kocúrek, 7 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: Mgr. Lucia Malíková

Romana Remková, 7 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: Mgr. Lucia Malíková

Tamara Ferencová, 6 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Juraj Paluš, 6 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Zoja Gajdošová, 7 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Bibiána Janšová, 7 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Nela Janíčková, 6 rokov, ZUŠ Púchov

Pedagóg: Mgr. Jana Michaliková

Soňa Smatanová, 7 rokov, ZUŠ Púchov

Pedagóg: Mgr. Jana Michaliková

Nina Pechová, 6 rokov, ZUŠ Piešťany

Pedagóg: J. Džambazovič

Dorota Dorošová, 6 rokov, ZUŠ Piešťany

Pedagóg: J. Džambazovič

Michael Grigorian, 6 rokov, ZUŠ Martin

Pedagóg: Mgr. Anna Babušiaková

Eliška Tarčáková, 6 rokov, ZUŠ Martin

Pedagóg: Mgr. Anna Babušiaková

Šimon Šafárik, 7 rokov, ZUŠ Martin

Pedagóg: PaedDr. Oľga Flimelová

Zuzana Karasová, 5 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: Anna Horváthová

Margaréta Radová, 7 rokov, ZUŠ Humenné

Pedagóg: Mgr. Drahoslava Zalaiová

Nela Gabajová, 7 rokov, ZUŠ F. Špániho, Žilina

Pedagóg: Mgr. Andrea Hriviková

Michal Sýkora, 6 rokov, ZUŠ F. Špániho, Žilina

Pedagóg: Mgr. Andrea Hriviková

Simon Suchomel, 7 rokov, ZUŠ L. Árvaya Elok. prac., Žilina

Pedagóg: Mgr. Mária Virdzeková

Dorota Huertas, 7 rokov, ZUŠ Hálkova, Bratislava

Pedagóg: Mgr. Silvia Čierniková

Jakub Lukačka, 7 rokov, ZUŠ Exnárova, Bratislava

Pedagóg: MgA. Natália Raková

Glória Kolenkárová, 6 rokov, ZUŠ – Művészeti Alapiskola, Fiľakovo

Pedagóg: Mgr. Art. Jana Bialová

Nicolas Maďarič, 7 rokov, ZUŠ Holíč

Pedagóg: Mgr. G. Vávrová

Zuzana Bošková, 7 rokov, ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Pedagóg: Mgr. art. Eliška K. Skybová

Matej Hudaček, 5 rokov, ZUŠ Lendak

Pedagóg: Mgr. Marek Majerčák

Alma Čižmáriková, 6 rokov, ZUŠ Bernolákova, Košice

Pedagóg: Adriana Andrejková

Lesia Belková, 6 rokov, SZUŠ Lučenec

Pedagóg: Mgr. Izabela Najpaverová

Patrik Pastorek, 6 rokov, SZUŠ Liptovská Štiavnica

Pedagóg: Mária H. Bodorová

Liliana Ciglánová, 6 rokov, SZUŠ Liptovská Štiavnica

Pedagóg: Monika Kolenčíková

Filip Kafka, 7 rokov, SZUŠ Stará Ľubovňa

Pedagóg: Nadežda Štefančíková

Filip Gostík, 7 rokov, SZUŠ Stará Ľubovňa

Pedagóg: Mgr. Lucia Reľovská

 

2. kategória – zlaté pásmo

Hana Gavlasová, 11 rokov, ZUŠ Banská Štiavnica

Pedagóg: Zuzana Hilbertová

Eliška Cibulová, 9 rokov, ZUŠ Banská Štiavnica

Pedagóg: neuvedený

Nela Arádiová, 10 rokov, ZUŠ Nitrianske Pravno

Pedagóg: Mgr. Z. Čeryová

Kristína Matochová, 11 rokov, ZUŠ Púchov

Pedagóg: Mgr. Mária Dorčíková

Sabína Hrančíková, 11 rokov, ZUŠ Púchov

Pedagóg: Mgr. Jana Michaliková

Karolína Kičová, 10 rokov, ZUŠ Ivánka pri Dunaji

Pedagóg: Mgr. Monika Zlatská

Emma Haľamová, 10 rokov, ZUŠ Ivánka pri Dunaji

Pedagóg: Mgr. Monika Zlatská

Adrán Ištok, 10 rokov, ZUŠ Brezová pod Bradlom

Pedagóg: Mgr. Katarína Sedláková

Tereza Kubíčková, 11 rokov, ZUŠ Brezová pod Bradlom

Pedagóg: Mgr. Katarína Sedláková

Michaela Jančová, 8 rokov, ZUŠ Tvrdošín

Pedagóg: Mgr. Júlia Gašperová

Bianka Kľačková, 11 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Martina Gazdíková, 8 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Lilien Ďuricová, 9 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Vanda Babjaková

Matej Žiak, 8 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Oliver Krista, 8 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Mária Nebesňáková, 9 rokov, ZUŠ Bernolákova Košice

Pedagóg: Adriána Andrejková

Terezka Vaňová, 10 rokov, ZUŠ Bernolákova Košice

Pedagóg: Adriána Andrejková

Sandra Lalinská, 8 rokov, ZUŠ Martin

Pedagóg: PaedDr. Oľga Flimelová

Martin Filo, 8 rokov, ZUŠ Martin

Pedagóg: PaedDr. Oľga Flimelová

Matúš Bojnický, 10 rokov, ZUŠ Martin

Pedagóg: Mgr. art. Dalibor Pálenčík

Eva Šišková, 11 rokov, ZUŠ Martin

Pedagóg: PhDr. Peter Klimek

Ella Trašky, 11 rokov, ZUŠ Martin

Pedagóg: PhDr. Peter Klimek

Bianka Budošová, 8 rokkov, ZUŠ J. Kresánka, Bratislava

Pedagóg: Mgr. art. Slávka Brezinová

Alica Kozáková, 9 rokov, ZUŠ I. Kolčáka, Námestovo

Pedagóg: Mgr. Janka Brišová

Laura Časnochová, 9 rokov, ZUŠ J. Potočára, Čadca

Pedagóg: Mgr. Danica Šimuláková, PaedDr. Magdaléna Vašková

Simona Šimková, 10 rokov, ZUŠ J. Potočára, Čadca

Pedagóg: Mgr. Danica Šimuláková, PaedDr. Magdaléna Vašková

Marcus Kubačka, 8 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: Mgr. Jana Barťáková

Filip Ján Kurtík, 10 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: Mgr. Jana Barťáková

Martin Vlček, 9 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: Mgr. Jana Barťáková

Peter Šulej, 8 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: Mgr. Jana Barťáková

Eva Petláková, 10 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: Mgr. Jana Barťáková

Filip Ján Kurtík, 10 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: Mgr. Jana Barťáková

Alexandra Šelapugina, 8 rokov, ZUŠ Š. Baláža, Nová Dubnica

Pedagóg: Mgr. Mária Ďurišová

Sabina Kubištelová, 11 rokov, ZUŠ Holíč

Pedagóg: Bc. Jana Mikulášková

Marek Malík, 11 rokov, ZUŠ Holíč

Pedagóg: Mgr. Gabriela Vávrová

Jakub Nebyla, 10 rokov, ZUŠ Holíč

Pedagóg: Mgr. Gabriela Vávrová

Jozef Zavarský, 8 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: Anna Horváthová

Roman Maršálek, 9 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: T. Kuzmová

Ivan Dritomský, 8 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: T. Kuzmová

Tomáš Holzmann, 9 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: T. Kuzmová

Lucia Alexandra Jamborová, 11 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: Patrícia Pálešová

Ján Kliment, 11 rokov, CZUŠ Lučenec

Pedagóg: Mgr. Eva Dvorská

Stella Petrušková, 8 rokov, ZUŠ Piešťany

Pedagóg: Jana Rojíková

Zoja Panáková, 8 rokov, ZUŠ Piešťany

Pedagóg: Jana Rojíková

Ondrej Otruba, 8 rokov, ZUŠ Piešťany

Pedagóg: Jana Rojíková

Sára Dubovská, 8 rokov, ZUŠ Piešťany

Pedagóg: Julie Džambazovič

Paulína Kubačková, 8 rokov, ZUŠ Piešťany

Pedagóg: Julie Džambazovič

Elizabeth Faltinková, 10 rokov, ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Pedagóg: neuvedený

Lujza Dujničová, 8 rokov, SZUŠ Lozorno

Pedagóg: Liana Rosinová

Matea Križanová, 9 rokov, SZUŠ Lozorno

Pedagóg: Liana Rosinová

Zuzana Sabolová, 9 rokov, SZUŠ Lozorno

Pedagóg: Liana Rosinová

Zuzana Marošová, 10 rokov, SZUŠ Lozorno

Pedagóg: Liana Rosinová

Aneta Skuhrová, 9 rokov, SZUŠ Lozorno

Pedagóg: Liana Rosinová

Zlatica Hudačková, 11 rokov, SZUŠ Rosnička, Červený Kláštor

Pedagóg: Mgr. Beáta Petrasová

Janka Marková, 11 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Pedagóg: Oleg Cipov

Richard Prach, 8 rokov, SZUŠ Stará Ľubovňa

Pedagóg: Mgr. Lucia Reľovská

Matej Repka, 11 rokov, SZUŠ Stará Ľubovňa

Pedagóg: Mgr. Lucia Reľovská

Marko Jendrichovský, 8 rokov, SZUŠ Stará Ľubovňa

Pedagóg: Mgr. Lucia Reľovská

Nina Cerulová, 11 rokov, SZUŠ Vranov nad Topľou

Pedagóg: Dr. Mária Križalkovičová

Emkő Kovácz, 9 rokov, ZUŠ – Művészeti Alapiskola, Fiľakovo

Pedagóg: Mgr. Beáta Véghová

Kristína Smolárová, 10 rokov, Natália Kadášová, 10 rokov,  ZUŠ – Művészeti Alapiskola, Fiľakovo

Pedagóg: Mgr. art. Jana Bialová

Dávid Varga, 11 rokov, ZUŠ Bernolákovo

Pedagóg: Štefánia Ábelová, akad. mal.

Martina Perúnová, 9 rokov, SZUŠ Dotyk, Liptovská Štiavnica

Pedagóg:  Mgr. art. Mária H. Bodorová

Samuel Filip, 9 rokov, ZUŠ L. Árvaya Elok. Prac., Žilina

Pedagóg: Mgr. M. Virdzeková

Viliam Moravík, 8 rokov, ZUŠ Svätý Jur

Pedagóg: Mgr. Gabriela Hercegová

 

3. kategória – zlaté pásmo

Katarína Činčurová, 13 rokov, ZUŠ Púchov

Pedagóg: Elena Toporová

Miroslava Katreňáková, 13 rokov, ZUŠ Púchov

Pedagóg: Elena Toporová

Nina Klobučníková, 13 rokov, ZUŠ Púchov

Pedagóg: Mgr. Mária Dorčíková

Nina Jandušíková, 14 rokov, ZUŠ Púchov

Pedagóg: Mgr. Mária Dorčíková

Katarína Vrbická, 13 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Peter Sartoris, 15 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Alexandra Súlovcová, 13 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Sandra Popaďáková

Eva Hatalčíková, 13 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Lea Mersich, 13 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Kristína Kajúchová, 15 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Nela Hamšíková, 15 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Viktória Palúchová, 14 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Klára Liptáková, 14 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Stela Drozdová, 14 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Markus Bauko, 12 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Lucia Demuthová

Alexandra Kameschová, 13 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Lucia Konfalová

Timotej Huliak, 13 rokov, Šimon Pekara, 14 rokov, ZUŠ Rajec

Pedagóg: Mgr. Katarína Poláčeková

Michaela Labská, 14 rokov, ZUŠ E. Suchoňa, Bratislava

Pedagóg: PaedDr. Melánia Musilová

Veronika Masaryková, 12 rokov, ZUŠ Nitrianske Pravno

Pedagóg: Mgr. Z. Čeryová

Adela Sobčáková, 14 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Pedagóg: Mgr. Jana Barťáková

David Lačný, 13 rokov, ZUŠ Poltár

Pedagóg: Bc. Monika Račková

Kristína Grácová, 13 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Pedagóg: Mgr. Veronika Lachká

Alžbeta Fečová, 12 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Pedagóg: Mgr. Veronika Lachká

Sylvia Motúzová, 13 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Pedagóg: Mgr. Veronika Lachká

Ján Plachý, 15 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Pedagóg: Oleg Cipov

Silvia Bieliková, 15 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Pedagóg: Oleg Cipov

Mária Bullová, 13 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Pedagóg: Oleg Cipov

Samuel Zámocký, 13 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Pedagóg: Oleg Cipov

Miroslava Dobešová, 12 rokov, ZUŠ F. Špániho, Žilina

Pedagóg: neuvedený

Martin Danko, 12 rokov, ZUŠ F. Špániho, Žilina

Pedagóg: Irena Bohunická

Šimon Šoska, 13 rokov, ZUŠ F. Špániho, Žilina

Pedagóg: Irena Bohunická

Dana Walterová, 13 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Pedagóg: Anna Horváthová

Zuzana Buntová, 13 rokov, ZUŠ J.L. Bellu, Liptovský Mikuláš

Pedagóg: Mgr. J. Mikitová

Soňa Vrbenská, 14 rokov, ZUŠ J.L. Bellu, Liptovský Mikuláš

Pedagóg: Mgr. J. Mikitová

Daniel Czonka, 15 rokov, ZUŠ – Művészeti Alapiskola, Fiľakovo

Pedagóg: Mgr. Beáta Véghová

Ľubor Boženík, 13 rokov, ZUŠ Bernolákovo

Pedagóg: Štefánia Ábelová, akad. mal.

Fabián Petro, 13 rokov, ZUŠ Humenné

Pedagóg: Mgr. Drahoslava Zalaiová

Viktória Hlohincová, 13 rokov, ZUŠ Humenné

Pedagóg: Mgr. Drahoslava Zalaiová

Krištof Červeň, 13 rokov, ZUŠ Martin

Pedagóg: PhDr. Peter Klimek

Alexandra Szabová, 13 rokov, ZUŠ Rimavská Sobota

Pedagóg: Mgr. Nikoleta Gečeová

Juliana Papáčová, 12 rokov, ZUŠ Rimavská Sobota

Pedagóg: Mgr. Nikoleta Gečeová

Soňa Štoberová, 12 rokov, ZUŠ Rimavská Sobota

Pedagóg: Mgr. Daniela Páneková

Alexandra Maloušová, 12 rokov, ZUŠ J. Potočára, Čadca

Pedagóg: Mgr. Danica Šimuláková, PaedDr. Magdaléna Vašková

Martina Műllerová, 13 rokov, ZUŠ F. Kafendu, Vrútky

Pedagóg: Mgr. Edita Koprdová

Agáta Filipková, 15 rokov, ZUŠ Kysucké Nové Mesto

Pedagóg: Adriána Jantulíková

Agáta Horeličanová, 12 rokov, ZUŠ L. Árvaya Elok. prac., Žilina

Pedagóg: Vladimír Stacho

Lucia Bošková, 12 rokov, ZUŠ L. Árvaya Elok. prac., Žilina

Pedagóg: Vladimír Stacho

Sofia Pučeková, 14 rokov, ZUŠ Ilava

Pedagóg: Mgr. art. Martina Paljesková Pišková

Jakub Medveď, 12 rokov, ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Pedagóg: Mgr. Jozef Švikruha

Gréta Olexíková, 12 rokov, ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Pedagóg: Mgr. Jozef Švikruha

Kristián Kapuš, 14 rokov, ZUŠ K. Pádivého, Trenčín

Pedagóg: Mgr. art. Veronika Hricková

Nina Skalová, 15 rokov, Lev, ZUŠ Radlinského, Bratislava

Pedagóg: Lenka Hlávková, akad. mal.

Nina Skalová, 15 rokov, Slon, ZUŠ Radlinského, Bratislava

Pedagóg: Lenka Hlávková, akad. mal.

 

4. kategória – zlaté pásmo

Laura Šefčovič, 16 rokov, ZUŠ E. Suchoňa, Bratislava

Pedagóg: Mgr. Barbora Nevřelová

Aneta Debnárová, 17 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Sandra Popaďáková

Klára Chytilová, 19 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Sandra Popaďáková

Lea Tatarková, 17 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Vladimíra Desetová, 17 rokov, Srdcovky 1, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Vladimíra Desetová, 17 rokov, Srdcovky 2, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Vladimíra Desetová, 17 rokov, Srdcovky 3, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: PaedDr. Štefan Pondelík

Timea Cochová, 16 rokov, ZUŠ Jána Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Lucia Demuthová

Anika Bolčíková, 18 rokov, Ex Libris 1, ZUŠ Martin,

Pedagóg: PhDr. Peter Klimek

Anika Bolčíková, 18 rokov, Ex Libris 2, ZUŠ Martin,

Pedagóg: PhDr. Peter Klimek

Tatiana Husárová, 16 rokov, ZUŠ J.L. Bellu, Liptovský Mikuláš

Pedagóg: Mgr. Mikitová

Karolína Škopová, 16 rokov, ZUŠ J.L. Bellu, Liptovský Mikuláš

Pedagóg: Mgr. Mikitová

Christiane Cindy Scigeľová, 16 rokov, ZUŠ J.L. Bellu, Liptovský Mikuláš

Pedagóg: Mgr. Mikitová

Matúš Bokes, 16 rokov, ZUŠ Radlinského, Bratislava

Pedagóg: Lenka Hlávková, akad. mal.

Chiara Gubalová, 16 rokov, More, ZUŠ Rimavská Sobota

Pedagóg: Mgr. Daniela Páneková

Chiara Gubalová, 16 rokov, Púšť, ZUŠ Rimavská Sobota

Pedagóg: Mgr. Daniela Páneková

Sofia Rafaelová, 17 rokov, ZUŠ Bernolákova, Košice

Pedagóg: Gita Koločkovská