Home » Škola » Detský umelecký festival » Maľovaná ZUŠ-ka » Výsledky Maľovaná ZUŠ-ka 2019

Výsledky Maľovaná ZUŠ-ka 2019

Ospravedlňujeme sa za menný zoznam v „GDPR“ forme, v budúcom roku už bude tak, ako po minulé roky

Na každú zúčastnenú ZUŠ posielame plagát v plnom znení + oceneným diplomy a ocenenia

Hlavná cena

Martinko P, 6 rokov, ZUŠ F. Špániho, Žilina

Cena predsedu poroty

Vanesa G, 7 rokov, ZUŠ – MA, Fiľakovo

Zvláštna cena

Súbor prác – Domček na strome

Liliana Š, 8 rokov, Patrik Š, 9 rokov, Natália S, 9 rokov, SZUŠ Dotyk EP Martin

Ceny EX AEQUE

Oliver S, 12 rokov, ZUŠ I.W. Kráľa, Považská Bystrica

Patrick Lucas Krahunek, 7 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Sandra Popaďáková, PhD.

Natália H, 9 rokov, SZUŠ Lozorno

Alexandra J, 12 rokov, ZUŠ Púchov

Matúš Daniel D, 11 rokov, ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Sarah S, 5 rokov, ZUŠ Piešťany

Aliisa H, 9 rokov, ZUŠ Istrijská, Bratislava

Dominika K, 17 rokov, ZUŠ Kováčska, Košice

Alexia P, 13 rokov, ZUŠ Š. Baláža, Nová Dubnica

Juraj Paluš, 7 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Boglárka S, 13 rokov, ZUŠ Kováčska, Košice

Zoja H, 7 rokov, ZUŠ P. Mudroňa, Martin

Zita L, 16 rokov, ZUŠ Vranov nad Topľou

1. kategória – zlaté pásmo

Zuzana Š, 5 rokov, ZUŠ Púchov

Janko Š, 6 rokov, ZUŠ Púchov

Šarlotka M, 6 rokov, ZUŠ Púchov

Soňa S, 6 rokov, ZUŠ Púchov

Romana R, 7 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Juraj K, 7 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Richard D, 7 rokov, ZUŠ Gelnica

Tereza M, 6 rokov, ZUŠ Gelnica

Vivienne Sarah V, 6 rokov, ZUŠ Gelnica

Viktória J, 7 rokov, CZUŠ Lučenec

Katka K, 7 rokov, ZUŠ Stupava

Viktória C, 7 rokov, ZUŠ Stupava

Bruno R, 7 rokov, ZUŠ Senica

Pavol W, 7 rokov, ZUŠ F. Špániho, Žilina

Sára G, 6 rokov, ZUŠ F. Kafendu, Vrútky

Šimon Š, 7 rokov, ZUŠ P. Mudroňa, Martin

Benjamín David D, 6 rokov, ZUŠ P. Mudroňa, Martin

Adriana M, 6 rokov, ZUŠHálkova, Bratislava

Simona Straková, 6 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Olívia Kellerová, 7 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Dominik Bultman, 7 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Sandra Popaďáková, PhD.

Melánia D, 7 rokov, ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Matej V, 7 rokov, ZUŠ A. Cígera, Kežmarok

Anna K, 7 rokov, ZUŠ Humenné

Filip O, 7 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Matej B, 7 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Sabína H, 7 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Martin U, 6 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Teodor G, 7 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Henrieta V, 6 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Liliana F, 7 rokov, ZUŠ Piešťany

Samuel H, 7 rokov, ZUŠ Piešťany

Michal B, 7 rokov, ZUŠ Piešťany

Matúš V, 7 rokov, SZUŠ Lozorno

Martin N, 6  rokov, ZUŠ Bernolákova, Košice

2. kategória – zlaté pásmo

Katarína B, 9 rokov, ZUŠ Michalovce

Karin V, 8 rokov, ZUŠ Piešťany

Ondrej V, 10 rokov, ZUŠ Holíč

Katarína D, 10 rokov, ZUŠ Holíč

Nikoleta C, 11 rokov, ZUŠ Holíč

Viktor D, 10 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Michaela M, 9 rokov, SZUŠ Lučenec

Martina Š, 8 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Martina Š, 8 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Marko S, 8 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Viktória S, 9 rokov, ZUŠ L. Mednyánszkeho, Spišská Belá

Pavol Be, 8 rokov, ZUŠ P. Mudroňa, Martin

Adam M, 11 rokov, ZUŠ I. Ballu, Dolný Kubín

Sofia Š, 8 rokov, ZUŠ Senica

Domenika K, 9 rokov, ZUŠ Senica

Margaréta M, 11 rokov, ZUŠ Senica

Natália To, 8 rokov, CZUŠ Lučenec

Margaréta K, 11 rokov, ZUŠ Veľké Kapušany

Samuel Ferenc, 11 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Martin Magula, 9 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Matej Galvánek, 11 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Ivan Prievalský, 8 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Juraj Paluš, 8 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová (Land Art)

Emma Kubišová, 11 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Eva Beňačková, PhD.

Viktória Ďatelinková, 11 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Eva Beňačková, PhD.

Hana Gálová, 9 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Benjamín R, 8 rokov, SZUŠ Dotyk EP Martin

Natália P, 10 rokov, ZUŠ Žarnovica

Sofia V, 11 rokov, ZUŠ Š. Baláža, Nová Dubnica

Barbora M, 9 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Agáta G, 9 rokov, ZUŠ Stupava

3. kategória – zlaté pásmo

Nikolas Z, 14 rokov, ZUŠ I.W. Kráľa, Považská Bystrica

Kristián Z, 14 rokov, ZUŠ I.W. Kráľa, Považská Bystrica

Sylvia N, 15 rokov, ZUŠ I.W. Kráľa, Považská Bystrica

Noemi Š, 13 rokov, SZUŠ Lozorno

Ema León, 13 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Zuzana Hudáčková, 13 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Luisa Bozalková, 13 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Adriána Koscelníková, PhD.

Peter Hujo, 12 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Vanda Babjaková

Michaela Founis, 14 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Lucia Konfalová

Peter Kása, 13 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Sandra Popaďáková, PhD.

Mário K, 15 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Andrea O, 14 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Isabella P, 12 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Anna M, 12 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Eliška S, 12 rokov, ZUŠ P.M. Bohúňa, Dolný Kubín

Lukáš B, 15 rokov, ZUŠ Kováčska, Košice

Klára U, 14 rokov, ZUŠ Brezová pod Bradlom

Lea J, 12 rokov, SZUŠ Jánoš, Ružomberok

Dominika D, 14 rokov, ZUŠ Senica

Jakub Ď, 12 rokov, ZUŠ Rimavská Sobota

Hana H, 13 rokov, ZUŠ Partizánske

Gabriel S, 14 rokov, ZUŠ L. Mednyanszkého, Spišská Belá

Tamara G, 15 rokov, ZUŠ E. Suchoňa, Bratislava

Kolektív 12. – 13. rokov, ZUŠ Nitrianske Pravno

Adriána B, Sofia M, Richard O, Pavol L, Natália O, Nikol F 14. rokov + posledná 13 rokov, ZUŠ Nitrianske Pravno (animácia)

Lucia M, 14 rokov, ZUŠ Trebišov

Metod T, 12 rokov, SZUŠ Liptovský Hrádok

Jakub K, 13 rokov, SZUŠ Liptovský Hrádok

Romana R, 12 rokov, ZUŠ Púchov

4. kategória – zlaté pásmo

Monika M, 16 rokov, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza

Simona S, 16 rokov, ZUŠ Rimavská Sobota

Simona S, 16 rokov, ZUŠ Rimavská Sobota

Marcela P, 17 rokov, SZUŠ Lozorno

Linda Valenčíková, 16 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Vanda Babjaková

Paula Binderová, 16 rokov, ZUŠ J. Cikkera Banská Bystrica

Pedagóg: Mgr. Jozefína Krnáčová

Lucia M, 17 rokov, ZUŠ L. Árvaya, Žilina

Bibiána L, 17 rokov, ZUŠ L. Árvaya, Žilina

odkaz na Galéria Maľovaná ZUŠ-ka 2019